Alem Sanal Ahlaksızlık GerçekHavadis-i TÜGVA

Kimsenin Tribünden Seyretmeye Hakkı Yok !

756Okunma

TÜGVA Üniversite Koordinatörlüğü’nün bünyesinde başlatılan “Aksiyon Akademi” kampı geçtiğimiz ay yaz 2019 dönemi katılımcılarını ağırladı.
Aksiyon Akademi, hak ile batıl mücadelesinde her zaman hakkın tarafında olduğunu gösteren ve ümmetin sorunlarını çözmeye aday gençliğe yönelik verilen seminer ve derslerden oluşuyor. Din, tarih, kültür, siyaset ve daha birçok alanda, alanında uzman hocaların katıldığı Aksiyon Akademi kampı, yaz ve kış olmak üzere senede 2 defa yapılıyor. Kamp boyunca verilen yoğun eğitimlerin yanında kitap okuma ve sosyal faaliyetler de gerçekleştiriliyor.
Aksiyon Akademi kampı, milli ve manevi değerlerinin farkında bireyler yetiştirerek üniversite gençliğinin düşürülmek istendiği tuzakları bozmayı hedefliyor.
Birbirinden değerli konuklarla taçlandırılan kamp programında; Recep Akdağ, Yusuf Kaplan, Şevki Yılmaz, Selim Cerrah, Mehmet Baki Öztürk, Salih Eğridere, Serdar Aydın, Muharrem Güneş gibi önemli simalar ağırlanıyor.
Aksiyon Akademi, sadece seminer ve dersler ile sınırlı kalmıyor. Doğa ortamında stres atmaya yönelik spor ve sosyal aktivite programları da düzenleniyor. Binicilik, okçuluk, tracking, paintball, koşu gibi spor aktiviteleri, çay sohbetleri, kamp ateşi eşliğinde söylenen ezgi ve marşlarla yeni dostluklar kuruluyor. Akademi’de yer almak istiyorsanız (www.tugva.org) internet sitesinden konuyla ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.